Svářeč / ka – ruční CO2 nebo robotické svařování

  • Ihned, dle dohody
  • Plný úvazek
  • Zkušení profesionálové

Westfalia je mezinárodní prosperující firma poskytující jistotu zaměstnání, možnost kariérního růstu a moderní pracovní prostředí s příjemnou atmosférou.

  • Orientujeme se na výrobu výfukových systémů a jejich dílů pro nákladní automobily a užitková vozidla.
  • Naše výrobky jsou použity v každém 3 nákladním automobilu na světě.
  • V současnosti u nás pracuje cca 320 zaměstnanců.
  • Našimi nejvýznamnějšími zákazníky jsou Volvo a Scania, MAN, Daimler, MAZ, Liebherr, Claas atd

Náplň práce:

  • veškeré svářečské práce výrobního i nevýrobního procesu
  • vedlejší činnosti – veškeré ostatní práce v dokončovacím procesu výroby
  • práce ve 3 směnném provozu

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru
  • 2 roky praxe výhodou
  • svářečský kurz – svařování v ochranné atmosféře CO2 výhodou, zkušenost svařování CO2 podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • náborový příspěvek – 60.000,- Kč
  • motivující finanční ohodnocení – nástupní mzda s kvartální odměnou na měsíční bázi celkově            od 30.500,- + příplatky, výše mzdy dle zkušeností, znalostí a výkonu, průměrná reálná mzda                na svařovně 44.500.,- (Průměrná nástupní mzda cca 26.300,- čistého, s 2 směnami přesčasů v měsíci    o víkendu až 31.300,- čistého)
  • nadstandardně ohodnocené noční směny
  • nadstandardně ohodnocené přesčasové směny o víkendu
  • praní a servis pracovních oděvů
  • příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
  • dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné a jazykové kurzy, školení
  • firemní akce
  • příspěvek na závodní stravování
  • odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování, v létě ochranné iontové nápoje, minerálky atd.

Kontaktní údaje

Online aplikacePřihlaste se!

Upozornění pro nezletilé

Osoby mladší 18ti let musí mít souhlas svého zákonného zástupce. Použijte prosím přiložené prohlášení o souhlasu. Po úpravě přidejte dokument jako přílohu k žádosti.

Stažení

Máte dotazy k našim produktům?

Domluvte si s námi schůzku.

Rádi Vám poradíme e-mailem nebo při osobní schůzce.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás:
Auswahl speichern
Individuelle Einstellungen
Abbrechen
Essenziell (1)
Statistik (1)